Į pradžią
AAI lankėsi Sakartvelo parlamento narių delegacija

Šiandien aukščiausioje audito institucijoje (AAI) lankėsi Sakartvelo parlamento delegacija, kuri rugsėjo 16–20 d. Lietuvoje vykstančio pažintinio vizito metu pagrindinį dėmesį skiria parlamentinės kontrolės ir tarnybinės etikos klausimams. Valstybės kontrolieriaus pavaduotojas Mindaugas Macijauskas ir Audito plėtros departamento atstovai susitikime pasidalijo audito planavimo ir atlikimo praktika, aptarė biudžeto kontrolės klausimus, diskutavo apie efektyvų valstybės finansų naudojimą.

Pažintinis Sakartvelo parlamento narių vizitas Lietuvoje vykdomas pagal Lietuvos Respublikos Seimo ir Tarptautinio Respublikonų Instituto (IRI) bendradarbiavimo sutartį, kuria siekiama perduoti šalies demokratinių reformų ir euroatlantinės integracijos patirtį Europos Sąjungos Rytų partnerystės šalių parlamentų nariams ir administracijų tarnautojams.

Vizito Lietuvoje metu delegacija taip pat jau susitiko arba dar planuoja susitikti su Seimo, Vyriausybės, Užsienio reikalų ministerijos, Europos Komisijos atstovybės Lietuvoje ir Vyriausios tarnybinės etikos komisijos atstovais.

    
Komentarams:
Audronė Vaitkevičiūtė
Audito plėtros departamento direktorė (l.e.p.),
tel. (8 5) 266 6772, el. p. audrone.vaitkeviciute@vkontrole.lt

Lietuvos Respublikos valstybės kontrolė

Biudžetinė įstaiga

Pamėnkalnio g. 27 (įeiti iš V. Kudirkos g. 15), 01113 Vilnius, tel. (8 5) 266 6752, el. paštas info@vkontrole.lt, kodas Juridinių asmenų registre 188659229.