Į pradžią
Paskaitos jaunimui

„Žinios yra jėga, jėga yra žinios“

Francis Bacon (1561-1626)Gal Jūs esate bendrojo lavinimo mokyklos mokytojas, norintis savo auklėtinius plačiau supažindinti su Valstybės kontrole, jos veikla ir svarba visuomenei? O gal Jus domintų valstybinio auditoriaus profesijos pristatymas vyresniųjų klasių moksleiviams, sprendžiantiems dilemą, kokią profesiją gyvenime pasirinkti?

Gal Jūs – universiteto ar kolegijos dėstytojas, skaitantis paskaitas finansų, biudžetinės apskaitos ir audito, teisės ar viešojo administravimo specialybių studentams ir norėtumėte juos supažindinti su Valstybės kontrole iš pirmų lūpų?

Suprasdami, kad jaunimas yra viena iniciatyviausių ir patriotiškiausių visuomenės grupių, kursiančių mūsų valstybės ateitį, Valstybės kontrolės specialistai siekia prisidėti prie vyresniųjų klasių moksleivių ir akademinio jaunimo švietimo. Esame pasirengę jiems suteikti bendrąsias ir specializuotas žinias apie valstybės finansų sistemą ir Valstybės kontrolės vietą joje, valstybinį auditą ir jo reikšmę valstybei bei daugelį kitų aktualių valstybės valdymo klausimų.

Visus susidomėjusius kviečiame iš anksto, ne vėliau kaip prieš 3-4 savaites, informuoti mus apie Jūsų pageidaujamą paskaitos temą, tinkamą datą, dalyvių skaičių ir kitas svarbias detales.

Grupes iki 35 asmenų esame pasirengę priimti Valstybės kontrolės patalpose. Esant didesnei auditorijai – atvyksime pas Jus.

Paraiškas prašytume siųsti ir dėl platesnės informacijos kreiptis į Danguolę Subačienę, Teisės ir personalo departamento Personalo skyriaus vedėją, tel. (8-5) 266 6723, danguole.subaciene@vkontrole.lt


Iki įdomių ir prasmingų susitikimų!
 

 

FOTOGALERIJA

     
   
    Paskaita Vilniaus universiteto Ekonomikos fakulteto Apskaitos ir audito specializacijos studentams (2013 m. lapkritis)
Daugiau nuotraukų
     
Būsimieji veiklos audito ir finansų teisės magistrai bei finansų ekonomikos bakalaurai supažindinti su Valstybės kontrolės veikla, audito metodika ir standartais, valstybinio audito naujovėmis ir problemomis, darbo valstybės tarnyboje privalumais. Valstybės kontrolierė Rasa Budbergytė Mykolo Riomerio universiteto teisės bei teisės ir valdymo specialybių studentams skaitė paskaitą apie Valstybės kontrolės veiklą.
Paskaita Mykolo Romerio universiteto
studentams (2008 m. gruodis)
Paskaita Mykolo Riomerio universiteto
studentams (2009 m. balandis)
Paskaita Klaipėdos verslo ir technologijos
kolegijos studentams (2009 m. spalis)
 
Valstybės kontrolierės Rasos Budbergytės paskaita Mykolo Romerio universiteto bakalauro ir magistro studijų studentams Susitikimo metu dvyliktojai supažindinti su Valstybės kontrole, jos veikla ir svarba visuomenei, jiems pristatyta valstybinio auditoriaus specialybė Susitikimo metu studentai supažindinti su Valstybės kontrole, jos teisine baze, veiklos ir finansiniu auditu
Paskaita Mykolo Romerio universiteto
studentams (2009 m. spalis)
Paskaita Vilniaus Antakalnio vidurinės mokyklos dvyliktokams
(2010 m. rugsėjis)
Paskaita Klaipėdos valstybinės kolegijos Buhalterinės apskaitos studijų
studentams (2010 m. spalis)
 
Valstybės kontrolieriaus pavaduotojos Nijolės Mickuvienės paskaita Vilniaus universiteto Ekonomikos fakulteto studentams apie Valstybės kontrolės veiklą, valstybinio veiklos ir finansinio (teisėtumo) audito procesą. Susitikimo metu studentai supažindinti su Valstybinio socialinio draudimo fondo valdyboje atlikto veiklos audito rezultatais ir audito metodologija Susitikimo metu studentai supažindinti su Valstybės kontrolės funkcijomis, veiklos, finansiniu ir vidaus auditais
Paskaita Vilniaus universiteto Ekonomikos
fakulteto studentams (2010 m. lapkritis)
Paskaita Mykolo Romerio universiteto
Veiklos audito magistro studijų
studentams (2010 m. lapkritis)
Paskaita Lietuvos aukštosios jūreivystės mokyklos Uosto ir laivybos įmonių finansų
studijų programos studentams
(2010 m. lapkritis)
 
Susitikimo metu studentai supažindinti su Valstybės kontrolės veikla, teisine baze, valstybiniu finansiniu (teisėtumo) ir veiklos auditais, auditoriaus profesija, darbu valstybės tarnyboje.
Paskaita Mykolo Romerio universiteto
Viešojo administravimo studijų
studentams (2011 m. kovas)
Paskaita Vilniaus universiteto Ekonomikos
 fakulteto Apskaitos ir audito specializacijos
studentams (2011 m. gruodis)
Paskaita Mykolo Romerio universiteto
Erasmus programos studentams
(2011 m. gruodis)
 
Paskaita Klaipėdos universiteto studentams
(2012 m. balandis)
Paskaitų ciklas Vilniaus universiteto
Ekonomikos fakulteto magistrantams
(2012 m. kovas-balandis)
Paskaita Socialinių mokslų kolegijos
studentams (2012 m. gegužė)

Paskaita Lietuvos aukštosios jūreivystės mokyklos studentams (2012 m. lapkritis)
Daugiau nuotraukų
Paskaita Vilniaus universiteto Ekonomikos fakulteto Apskaitos ir audito specializacijos studentams (2012 m. gruodis) Paskaita Vilniaus kolegijos Ekonomikos fakulteto studentams (2013 m. kovas)
Daugiau nuotraukų
 

 

Už informaciją atsakingas Personalo skyrius
Informacija atnaujinta 2018-03-22

Lietuvos Respublikos valstybės kontrolė

Biudžetinė įstaiga

Pamėnkalnio g. 27 (įeiti iš V. Kudirkos g. 15), 01113 Vilnius, tel. (8 5) 266 6752, el. paštas info@vkontrole.lt, kodas Juridinių asmenų registre 188659229.