Į pradžią
Karjera AAI

 

Darbšti, kvalifikuota ir darni komanda yra kiekvienos organizacijos sėkmingos veiklos garantas. Tai suprasdami, mes nuolat ieškome perspektyvių ir kvalifikuotų, talentingų ir motyvuotų darbuotojų į valstybinių auditorių pareigas. Net ir tada, kai konkursai į laisvas pareigybes nėra skelbiami, pretendentai yra laukiami!

 

Manote, kad puikiai sugebėtumėte įvertinti valstybės finansų ir turto valdymo teisėtumą, institucijų veiklos efektyvumą, atskleisti jų veiklos tobulinimo galimybes? O gal neseniai baigėte studijas ir norite įgyti praktinių įgūdžių apskaitos ir audito srityje, bet dvejojate, ar verta savo karjerą susieti su valstybės tarnyba?

Pateiksime tik keletą priežasčių, kodėl Jums yra verta rinktis valstybinio auditoriaus profesiją ir tapti mūsų darnios komandos nariu:

Valstybės kontrolė – patraukli darbo vieta, kurioje diegiamas šiuolaikinis valdymas ir naujovės, ugdomas personalas, puoselėjama bendradarbiavimo kultūra. Ne kartą buvome pripažinti viena iš pažangiausių viešojo sektoriaus institucijų.

Valstybės kontrolė itin daug dėmesio skiria darbuotojų mokymui, kvalifikacijos tobulinimui ir kompetencijos ugdymui. Institucijoje yra įdiegta mokymo ir kompetencijų sistema, padedanti siekti, kad institucijoje dirbtų kvalifikuoti darbuotojai. Institucijoje taikomi:

 • įvadinis mokymas, skirtas naujiems darbuotojams – jie supažindinami su institucijos istorija ir veikla, organizacijos vertybėmis, vidine kultūra, valstybiniu auditu, personalo politika, tarptautinio bendradarbiavimo gairėmis;

 • profesinis mokymas, skirtas visiems valstybinio audito procese dirbantiems asmenims – jie išsamiai supažindinami su valstybinio audito procesu, ypatumais ir naujovėmis;

 • kvalifikacijos tobulinimas – mokymai pagal pareigybes apie profesines naujoves;

 • asmeninės ir dalykinės kompetencijos tobulinimas – seminarai ir kursai organizaciniais, vadybos, asmenybės ugdymo klausimais;

 • mokymai užsienyje – mokymai, skirti profesinei kompetencijai ugdyti, siekiant perimti pažangiausią pasaulio praktiką.

Žinių visuomenėje mokymasis visą gyvenimą yra neišvengiamas. Todėl skatiname ir remiame darbuotojus, kurie darbą derina su studijomis aukštosiose mokyklose.

Jei Jus domina valstybinio auditoriaus darbas ir Jūs atitinkate toliau nurodytus reikalavimus, Jūsų gyvenimo aprašymų lauksime elektroniniu paštu adresu ruta.urbaniene@vkontrole.lt. Reikalavimus atitikusios kandidatūros bus įtrauktos į pretendentų rezervą ir, esant laisvai pareigybei, Jums bus pranešta apie organizuojamo konkurso sąlygas.

Valstybinio auditoriaus pareigybės pagrindiniai bendrieji reikalavimai:

 • aukštasis universitetinis išsilavinimas (pageidautina mokslo specializacija – apskaita ir auditas; auditoriams IT srityje – informatika, informacijos sistemos, programų sistemos, matematika ir kompiuterių mokslas);

 • pageidautina darbo patirtis ekonomikos, audito, finansų arba panašioje srityje (privalumas – biudžetinių įstaigų apskaitos išmanymas); auditoriams IT srityje – informacinių technologijų valdymo, audito, rizikų vertinimo, saugos srityse;

 • geri darbo kompiuteriu įgūdžiai;

 • noras siekti užsibrėžtų tikslų ir tobulėti;

 • sugebėjimas analizuoti, apibendrinti duomenis;

 • puikūs bendravimo įgūdžiai, atsakingumas, sąžiningumas, imlumas naujovėms.

Dėmesio! Asmenys, neatitinkantys bendrųjų reikalavimų, nebus įtraukiami į darbuotojų rezervo sąrašą ir nebus informuojami.

Daugiau informacijos apie įsidarbinimą Valstybės kontrolėje Jums suteiks Teisės ir personalo departamento Personalo skyriaus vyriausioji specialistė Rūta Urbanienė, tel. 266 6709, el. paštas ruta.urbaniene@vkontrole.lt.

 

Už informaciją atsakingas Komunikacijos skyrius
Informacija atnaujinta 2017-01-27

Lietuvos Respublikos valstybės kontrolė

Biudžetinė įstaiga

Pamėnkalnio g. 27 (įeiti iš V. Kudirkos g. 15), 01113 Vilnius, tel. (8 5) 266 6752, el. paštas info@vkontrole.lt, kodas Juridinių asmenų registre 188659229.