Į pradžią
 
Naujiena
2017-05-04   Auditoriaus savaitės renginiai – Auditoriaus dienai paminėti

Valstybės kontrolė, kuri yra Bendradarbiavimo komiteto, vienijančio viešojo sektoriaus auditorius, narė, kviečia auditorius ir visus besidominčius šia profesija, dalyvauti pirmą kartą istorijoje organizuojamos Auditoriaus savaitės renginiuose. Auditoriaus savaitės renginiai vyks gegužės 4-12 d. ir yra skirti Auditorių ir buhalterių dienai (gegužės 12 d.) pažymėti.

„Auditoriaus profesijai pažymėti skirta savaitė organizuojama pirmą kartą ir labai džiugu, jog į šią iniciatyvą – stiprinti auditorių bendruomeniškumą, kurti aiškų įvaizdį ir palaikyti glaudų ryšį su savo klientais –  įsitraukė visos Bendradarbiavimo komiteto institucijos. Auditoriaus profesija yra veikiama įvairių veiksnių ir įvykių, jos pokyčius skatina didėjanti globalizacija, informacinių technologijų naujovės, tad norint tinkamai reaguoti į naujus iššūkius, svarbu dalytis žiniomis, komunikuoti tarpusavyje, tapti atviresniais visuomenei“, – sako viena iš savaitės organizatorių Valstybės kontrolės Audito plėtros departamento direktoriaus pavaduotoja Inga Tarakavičiūtė.

Auditoriaus savaitės renginius organizuoja ir juose dalyvauja Bendradarbiavimo komiteto narės – Valstybės kontrolė, Finansų ministerija, Lietuvos auditorių rūmai, Savivaldybių kontrolierių ir Vidaus auditorių asociacijos. Visą savaitę Vilniuje, Kaune, Palangoje vyks profesinės konferencijos ir seminarai, diskusijos, susitikimai su studentais, atvirų durų dienos Aukščiausioje audito institucijoje ir visų savivaldybių kontrolės ir audito tarnybose.

Gegužės 8 d. (pirmadienį) 11.00–12.00 val. Aukščiausi audito institucija kviečia visus, kuriems smalsu, kaip dirba auditoriai, pamatyti jų darbo aplinką ir kasdienybę, į Atvirų durų valandą (prašome registruotis iki gegužės 8 d. 10.00 val. el. paštu agne.dvarioniene@vkontrole.lt arba tel. (8 5) 266 6857 ir atvykti Pamėnkalnio g. 27, Vilniuje). Tą pačią dieną 10.00–12.00 val. atvirų durų dienos vyks visose šalies savivaldybių kontrolės ir audito tarnybose.
   
Taip pat gegužės 10 d. 9.00 val. Aukščiausioji audito institucija organizuoja 0,5 val. trukmės Audito egzaminą (internetu), kurį gali laikyti visi, kurie nori pasitikrinti savo žinias apie auditą ir auditoriaus profesiją.  Nuoroda į egzaminą bus paskelbta www.vkontrole.lt ir institucijos Facebook paskyroje, iš anksto registruotis nereikia. Rezultatus, kaip sekėsi, žinoma, bus galima pamatyti iš karto. Geriausiai pademonstravusiųjų savo žinias laukia prizai.

Kviečiame dalyvauti!

Už informaciją atsakingas Komunikacijos skyrius
Informacija atnaujinta 2017-10-02

Lietuvos Respublikos valstybės kontrolė

Biudžetinė įstaiga

Pamėnkalnio g. 27 (įeiti iš V. Kudirkos g. 15), 01113 Vilnius, tel. (8 5) 266 6752, el. paštas info@vkontrole.lt, kodas Juridinių asmenų registre 188659229.