Į pradžią
 
Naujiena
2017-05-04   Valstybės kontrolės veikla ir patirtimi domėjosi Gruzijos parlamentarai

Šiandien valstybės kontrolierius Arūnas Dulkys priėmė Gruzijos Parlamento narių delegaciją, kurios vizito Lietuvoje tikslas – susipažinti su Lietuvos demokratinėmis reformomis ir euroatlantinės integracijos patirtimi.

Valstybės kontrolės Audito plėtros departamento direktoriaus pavaduotoja Inga Tarakavičiūtė svečius supažindino su Valstybės kontrolės struktūra ir funkcijomis, kurias ji atlieka kaip aukščiausioji audito institucija (AAI), fiskalinės institucijos funkcijas vykdanti ir ES investicijų auditus atliekanti institucija, taip pat planavimo dokumentais ir iššūkiais tiek audito, tiek institucijos veiklos optimizavimo srityse.

Teisės ir personalo departamento direktorė Albina Radzevičiūtė pasidalijo bendradarbiavimo su Seimu patirtimi, o Valstybės kontrolės vyriausiasis patarėjas Aurimas Miškinis – įžvalgomis apie AAI veiklą korupcijos prevencijos srityje. Svečius ypač domino auditų metu nustatomi viešųjų pirkimų pažeidimai, apie kuriuos kalbėjo 2-ojo audito departamento patarėja Jūra Ivonaitytė.

Savaitę trunkančio vizito Lietuvoje metu Gruzijos Parlamento narių delegacija susitiko su Seimo Pirmininko pavaduotoja Irena Degutiene, Viešųjų pirkimų tarnybos direktore Diana Vilyte, Seimo Audito, Biudžeto ir finansų, Užsienio ir Europos reikalų komitetų, Antikorupcijos, Etikos ir procedūrų bei Vyriausiosios tarnybinės etikos komisijų nariais, lankėsi Europos Komisijos atstovybėje Lietuvoje ir Gruzijos ambasadoje.

Šis delegacijos vizitas vykdomas pagal Lietuvos Respublikos Seimo ir Tarptautinio respublikonų instituto bendradarbiavimo sutartį, siekiant perduoti Lietuvos Respublikos demokratinių reformų ir euroatlantinės integracijos patirtį Europos Sąjungos Rytų partnerystės šalių parlamentų nariams, administracijų tarnautojams.

Už informaciją atsakingas Komunikacijos skyrius
Informacija atnaujinta 2017-09-25

Lietuvos Respublikos valstybės kontrolė

Biudžetinė įstaiga

Pamėnkalnio g. 27 (įeiti iš V. Kudirkos g. 15), 01113 Vilnius, tel. (8 5) 266 6752, el. paštas info@vkontrole.lt, kodas Juridinių asmenų registre 188659229.