Į pradžią
 
Naujiena
2017-05-05   Tarptautinės išvados ir rekomendacijos kibernetiniam saugumui užtikrinti

Seminare Izraelyje aukščiausiųjų audito institucijų (AAI) vadovams „Kibernetinis saugumas: grėsmės valstybėms ir valstybinis auditas“, kuriame dalyvavo ir Lietuvos valstybės kontrolierius Arūnas Dulkys, keturiolika aukščiausiųjų audito institucijų (AAI) vadovų vieningai sutarė kibernetines grėsmes traktuoti kaip vienas svarbiausių savo nacionaliniuose, vietiniuose ir tarporganizaciniuose rizikų žemėlapiuose.

„Augantis kompiuterinių tinklų naudojimas, geresnės sąsajos, ir su tuo susijęs kibernetinis saugumas bei jo keliamos grėsmės tampa viena iš didžiausių rizikų bet kuriai valstybei. Tai yra jau globalaus masto grėsmė, su kuria kovojant reikalingas tarptautinės auditorių bendruomenės bendradarbiavimas. Apsikeitimas šios srities patirtimi, idėjomis ir gerąja praktika gerins nacionalinių AAI supratimą apie kibernetinį saugumą ir jo auditą bei būtinybę tobulinti auditorių gebėjimus, dalijimąsi žiniomis ir profesinių standartų kūrimą tarptautinėse AAI organizacijose“, – rašoma seminaro išvadose ir rekomendacijose.


Oficialias seminaro išvadas ir rekomendacijas (angl. k.) galite rasti čia
  
  
 

Už informaciją atsakingas Komunikacijos skyrius
Informacija atnaujinta 2017-10-02

Lietuvos Respublikos valstybės kontrolė

Biudžetinė įstaiga

Pamėnkalnio g. 27 (įeiti iš V. Kudirkos g. 15), 01113 Vilnius, tel. (8 5) 266 6752, el. paštas info@vkontrole.lt, kodas Juridinių asmenų registre 188659229.