Į pradžią
 
Naujiena
2017-06-09   Aukščiausiajai audito institucijai – „Partnerystės lyderio“ apdovanojimas

Aukščiausiosios audito institucijos vadovui Arūnui Dulkiui buvo įteiktas Lietuvos verslo konfederacijos įsteigtas „Partnerystės lyderio“ apdovanojimas, skiriamas už ypatingus nuopelnus stiprinant Lietuvos ekonominę ir politinę galią.
Lietuvos verslo konfederacijos „Partnerystės lyderio“ apdovanojimu siekiama skatinti šalies vadovų, politikų, valstybės institucijų ir ekspertų efektyvų  ir skaidrų bendradarbiavimą su šalies verslo visuomene, žadinti norą gerai atlikti savo pareigas, atsakomybę už priimtus sprendimus, visuomenes naudai atsakingai parengtus norminius dokumentus, įstatymų galią turinčius teisės aktus.

Lietuvos verslo „Oskaru“ vadinamas apdovanojimas šiemet skirtas už aukščiausiosios audito institucijos profesionalius sisteminius auditus ir išvadas  bei indėlį  savo rekomendacijomis, kompetencija ir pavyzdžiu skatinant visą viešąjį sektorių tobulėti ir vykdyti teigiamus valdymo pokyčius, didinant institucijų veiklos skaidrumą bei efektyvumą.

 „Šis apdovanojimas –  viso aukščiausiosios audito institucijos kolektyvo pastangų tapti profesionaliu partneriu įvertinimas, – atsiimdamas apdovanojimą sakė valstybės kontrolierius A. Dulkys. – Dėkoju savo komandai. Kiekvieno mūsų darbuotojo vizitinėje kortelėje yra ne tik žodis „kontrolė“, telefonų numeriai, adresas, bet ir žodžiai „NAUDINGI VERTINAMI ATPAŽĮSTAMI“, kurie viso kolektyvo dėka įgauna vis didesnę prasmę“.

„Partnerystės lyderio“  apdovanojimas buvo įsteigtas 2001 metais. Lietuvos verslo konfederacija kasmet įvertina ir juo apdovanoja verslo ir valstybės partnerystei labiausiai nusipelniusius žmones. Šį apdovanojimą yra gavę Prezidentai Valdas Adamkus, Algirdas Mykolas Brazauskas, Respublikos Prezidentė (tuomet ES komisarė) Dalia Grybauskaitė ir kt. aukšti valstybės pareigūnai ir politikai.


Džojos Gundos Barysaitės nuotr.

Už informaciją atsakingas Komunikacijos skyrius
Informacija atnaujinta 2017-11-07

Lietuvos Respublikos valstybės kontrolė

Biudžetinė įstaiga

Pamėnkalnio g. 27 (įeiti iš V. Kudirkos g. 15), 01113 Vilnius, tel. (8 5) 266 6752, el. paštas info@vkontrole.lt, kodas Juridinių asmenų registre 188659229.