Į pradžią
 
Naujiena
2017-07-10   Valstybės kontrolierius A. Dulkys susitiko su Latvijos aukščiausiosios institucijos vadove

Valstybės kontrolierius Arūnas Dulkys šiandien su darbo vizitu lankosi Latvijos aukščiausioje audito institucijoje (AAI). Dvišalio susitikimo su Latvijos aukščiausiosios institucijos vadove Elita Krumina metu buvo aptarti audito metodologijos ir praktikos klausimai, Lietuvos aukščiausiosios audito institucijos atstovai pasidalijo patirtimi mažinant finansinio audito apimtį ir atliekant sisteminius veiklos auditus. Taip pat abiejų institucijų atstovai pristatė pokyčius ir iniciatyvas optimizuojant išteklius ir efektyvinant institucijų veiklą bei aptarė tolesnio bendradarbiavimo galimybes.

Lietuvos aukščiausioji audito institucija glaudžiai bendradarbiauja su Latvijos kolegomis dvišaliu lygiu, Europos Sąjungos, EUROSAI ir INTOSAI kontekste. Latvijos aukščiausioji audito institucija yra Valstybės kontrolės įkurtos EUROSAI Savivaldybių audito darbo grupės narė, šių metų rudenį Latvijoje organizuojamas šios darbo grupės seminaras ir pirmasis susitikimas.


 

Už informaciją atsakingas Komunikacijos skyrius
Informacija atnaujinta 2017-11-29

Lietuvos Respublikos valstybės kontrolė

Biudžetinė įstaiga

Pamėnkalnio g. 27 (įeiti iš V. Kudirkos g. 15), 01113 Vilnius, tel. (8 5) 266 6752, el. paštas info@vkontrole.lt, kodas Juridinių asmenų registre 188659229.