Į pradžią
 
Naujiena
2017-10-13   Liuksemburge – Ryšių palaikymo komiteto susitikimas

Spalio 12–13 d. Liuksemburge vyksta ES aukščiausiųjų audito institucijų (AAI) Ryšių palaikymo komiteto susitikimas, kurio pagrindinė tema – „Ar aukščiausiosios audito institucijos gali prisidėti atkuriant ES piliečių pasitikėjimą?“. Taip pat buvo aptartos valdymo naujovės, išklausytos komiteto įsteigtų darbo grupių ir tinklų ataskaitos.

Vizito Liuksemburge metu A. Dulkys kartu su kitais Ryšių palaikymo komitete dalyvaujančių AAI vadovais yra pakviestas paminėti Europos Audito Rūmų įkūrimo 40 m. jubiliejų. Šia proga išleistas leidinys, kuriame yra ir A. Dulkio straipsnis apie Lietuvos AAI ir Europos Audito Rūmų bendradarbiavimo istoriją.Taip pat valstybės kontrolierius Arūnas Dulkys susitinka su Europos Audito Rūmų nariais Rimantu Šadžiumi ir Philu Wynnu Owenu.

Ryšių palaikymo komitetas – tai ES valstybių narių AAI ir Europos Audito Rūmų vadovų susirinkimas: savarankiškas, nepriklausomas ir nepolitinis forumas, kuriame sprendžiami klausimai, susiję su ES reikalais.

 

 

Už informaciją atsakingas Komunikacijos skyrius
Informacija atnaujinta 2018-04-13

Lietuvos Respublikos valstybės kontrolė

Biudžetinė įstaiga

Pamėnkalnio g. 27 (įeiti iš V. Kudirkos g. 15), 01113 Vilnius, tel. (8 5) 266 6752, el. paštas info@vkontrole.lt, kodas Juridinių asmenų registre 188659229.