Į pradžią
 
Naujiena
2018-01-24   AAI lankosi Europos Tarybos Vietos ir regionų valdžių atstovai

Šiandien Valstybės kontrolėje lankėsi Europos Tarybos Vietos ir regionų valdžių atstovai, kurie dviejų dienų vizito į Lietuvą metu vertina mūsų šalies demokratijos situaciją. Susitikimo su aukščiausiosios audito institucijos atstovais (toliau – AAI) metu svečiai buvo supažindinti su AAI teiktų rekomendacijų įgyvendinimu, delegacijos narius taip pat domino savivaldybių finansine situacija, naujausi teisės aktai, turintys įtakos savivaldybių finansams Lietuvoje, kiti su savivalda susiję klausimai. Taip pat svečiams buvo pristatytos finansinės priežiūros procedūros mūsų šalyje.

Tai jau antrasis Europos Tarybos Vietos ir regionų valdžių atstovų vizitas į Lietuvos AAI. Pirmąjį kartą delegacija lankėsi 2011 m. birželio mėn., domėjosi valstybinio audito Lietuvoje planavimo procesu, vietos valdžios finansavimo modeliu bei savivaldybių biudžetų sudarymo principais.

Europos vietos ir regionų valdžių kongresas yra konsultacinis Europos Tarybos organas, atstovaujantis vietos ir regionų valdžioms. Jame dirba Europos Tarybos valstybių narių vietos ir regionų valdžių atstovai. Pagrindinis Kongreso tikslas - stiprinti vietos ir regionų demokratines struktūras, jų veiksmingumą bei tarpregioninį bendradarbiavimą Europoje.

 

Už informaciją atsakingas Komunikacijos skyrius
Informacija atnaujinta 2018-05-18

Lietuvos Respublikos valstybės kontrolė

Biudžetinė įstaiga

Pamėnkalnio g. 27 (įeiti iš V. Kudirkos g. 15), 01113 Vilnius, tel. (8 5) 266 6752, el. paštas info@vkontrole.lt, kodas Juridinių asmenų registre 188659229.