Ši svetainė nebenaujinama.

Naujausios Valstybės kontrolės informacijos ieškokite www.valstybeskontrole.lt

Į pradžią
Paskaitos jaunimui

„Žinios yra jėga, jėga yra žinios“

Francis Bacon (1561-1626)Gal Jūs esate bendrojo lavinimo mokyklos mokytojas, norintis savo auklėtinius plačiau supažindinti su Valstybės kontrole, jos veikla ir svarba visuomenei? O gal Jus domintų valstybinio auditoriaus profesijos pristatymas vyresniųjų klasių moksleiviams, sprendžiantiems dilemą, kokią profesiją gyvenime pasirinkti?

Gal Jūs – universiteto ar kolegijos dėstytojas, skaitantis paskaitas finansų, biudžetinės apskaitos ir audito, teisės ar viešojo administravimo specialybių studentams ir norėtumėte juos supažindinti su Valstybės kontrole iš pirmų lūpų?

Suprasdami, kad jaunimas yra viena iniciatyviausių ir patriotiškiausių visuomenės grupių, kursiančių mūsų valstybės ateitį, Valstybės kontrolės specialistai siekia prisidėti prie vyresniųjų klasių moksleivių ir akademinio jaunimo švietimo. Esame pasirengę jiems suteikti bendrąsias ir specializuotas žinias apie valstybės finansų sistemą ir Valstybės kontrolės vietą joje, valstybinį auditą ir jo reikšmę valstybei bei daugelį kitų aktualių valstybės valdymo klausimų.

Visus susidomėjusius kviečiame iš anksto, ne vėliau kaip prieš 3-4 savaites, informuoti mus apie Jūsų pageidaujamą paskaitos temą, tinkamą datą, dalyvių skaičių ir kitas svarbias detales.

Grupes iki 35 asmenų esame pasirengę priimti Valstybės kontrolės patalpose. Esant didesnei auditorijai – atvyksime pas Jus.

Paraiškas prašytume siųsti ir dėl platesnės informacijos kreiptis į Rūtą Urbanienę, l. e. p. Personalo skyriaus vedėją, tel. (8-5) 266 6709, ruta.urbaniene@vkontrole.lt


Iki įdomių ir prasmingų susitikimų!
 

Už informaciją atsakingas Personalo skyrius
Informacija atnaujinta 2019-06-25

Lietuvos Respublikos valstybės kontrolė

Biudžetinė įstaiga

Pamėnkalnio g. 27 (įeiti iš V. Kudirkos g. 15), 01113 Vilnius, mob. 8 608 92 636, el. paštas info@vkontrole.lt, kodas Juridinių asmenų registre 188659229.