Ši svetainė nebenaujinama.

Naujausios Valstybės kontrolės informacijos ieškokite www.valstybeskontrole.lt

Į pradžią
Karjera AAI

Darbšti, kvalifikuota ir darni komanda yra kiekvienos organizacijos sėkmingos veiklos garantas. Tai suprasdami, mes nuolat ieškome perspektyvių ir kvalifikuotų, talentingų ir motyvuotų darbuotojų.

Manote, kad puikiai sugebėtumėte įvertinti valstybės finansų ir turto valdymo teisėtumą, institucijų veiklos efektyvumą, atskleisti jų veiklos tobulinimo galimybes? O gal neseniai baigėte studijas ir norite įgyti praktinių įgūdžių, bet dvejojate, ar verta savo karjerą susieti su valstybės tarnyba?

Pateiksime tik keletą priežasčių, kodėl Jums verta tapti mūsų darnios komandos nariu:

Valstybės kontrolė – patraukli darbo vieta, kurioje diegiamas šiuolaikinis valdymas ir naujovės, ugdomas personalas, puoselėjama bendradarbiavimo kultūra. Ne kartą buvome pripažinti viena iš pažangiausių viešojo sektoriaus institucijų.

Valstybės kontrolė itin daug dėmesio skiria darbuotojų mokymui, kvalifikacijos tobulinimui ir kompetencijos ugdymui. Institucijoje yra įdiegta mokymo ir kompetencijų sistema, padedanti siekti, kad institucijoje dirbtų kvalifikuoti darbuotojai. Institucijoje taikomi:

  • įvadinis mokymas, skirtas naujiems darbuotojams – jie supažindinami su institucijos istorija ir veikla, organizacijos vertybėmis, vidine kultūra, valstybiniu auditu, personalo politika, tarptautinio bendradarbiavimo gairėmis;
  • profesinis mokymas, skirtas visiems valstybinio audito procese dirbantiems asmenims – jie išsamiai supažindinami su valstybinio audito procesu, ypatumais ir naujovėmis;
  • kvalifikacijos tobulinimas – mokymai pagal pareigybes apie profesines naujoves;
  • asmeninės ir dalykinės kompetencijos tobulinimas – seminarai ir kursai organizaciniais, vadybos, asmenybės ugdymo klausimais;
     

Žinių visuomenėje mokymasis visą gyvenimą yra neišvengiamas. Todėl skatiname ir remiame darbuotojus, kurie darbą derina su studijomis aukštosiose mokyklose.

Norėtumėte tapti mūsų komandos dalimi? Kviečiame prisijungti.

Dėl tarnybinio kaitumo prašome kreiptis karjera@vkontrole.lt

 

       

 

Už informaciją atsakingas Komunikacijos skyrius
Informacija atnaujinta 2020-07-24

Lietuvos Respublikos valstybės kontrolė

Biudžetinė įstaiga

Pamėnkalnio g. 27 (įeiti iš V. Kudirkos g. 15), 01113 Vilnius, mob. 8 608 92 636, el. paštas info@vkontrole.lt, kodas Juridinių asmenų registre 188659229.