Ši svetainė nebenaujinama.

Naujausios Valstybės kontrolės informacijos ieškokite www.valstybeskontrole.lt

Į pradžią
 
Naujiena
2007-09-18   Valstybės kontrolė pristato atnaujintą interneto svetainę
Šiandien pradėjo veikti nauja Valstybės kontrolės interneto svetainė. „Atnaujinta svetainė yra informatyvesnė ir patogesnė naudoti, todėl tikimės, kad tai paskatins visuomenę aktyviau domėtis Valstybės kontrolės veikla ir atliekamais valstybiniais auditais“, - sakė valstybės kontrolierė Rasa Budbergytė.

Kuriant naują interneto svetainę ypatingas dėmesys buvo skiriamas jos struktūrai. Atsižvelgus į svetainės lankytojų pastabas ir pageidavimus buvo siekiama, kad ieškomą informaciją vartotojas surastų kaip galima greičiau. Svetainėje pateikiama informacija apie Valstybės kontrolės veiklą, skelbiami visi atlikti valstybiniai veiklos ir finansiniai (teisėtumo) auditai, valstybinio audito programa, kiti veiklos planavimo dokumentai, pranešimai spaudai, teisinė informacija ir kita.

Naujojoje svetainėje veikia bendra informacijos paieška visoje svetainėje, taip pat yra atskira paieška, skirta valstybiniams veiklos ir finansiniams (teisėtumo) auditams ir valstybės kontrolieriaus ar jo pavaduotojų sprendimams.

Nuo šiol svetainės lankytojai galės užsiprenumeruoti ir elektroniniu paštu gauti informaciją apie Valstybės kontrolės veiklą, atliekamus valstybinius auditus, skelbiamus konkursus ir kitą jiems aktualią informaciją.

Naują interneto svetainę sukūrė Valstybės kontrolės specialistai.Valstybės kontrolės Viešųjų ryšių tarnyba (266 67 95, 266 67 92; aklimasauskiene@vkontrole.lt)

Už informaciją atsakingas Komunikacijos skyrius
Informacija atnaujinta 2007-09-18

Lietuvos Respublikos valstybės kontrolė

Biudžetinė įstaiga

Pamėnkalnio g. 27 (įeiti iš V. Kudirkos g. 15), 01113 Vilnius, mob. 8 608 92 636, el. paštas info@vkontrole.lt, kodas Juridinių asmenų registre 188659229.