Ši svetainė nebenaujinama.

Naujausios Valstybės kontrolės informacijos ieškokite www.valstybeskontrole.lt

Į pradžią
 
Naujiena
2008-10-22   Valstybės kontrolė siekia aktyviau bendrauti su akademine visuomene
Siekdama skatinti akademinį jaunimą po studijų baigimo rinktis valstybės tarnybą ir įsilieti į Valstybės kontrolės darbuotojų gretas, Valstybės kontrolė imasi aktyviau bendrauti su akademine šalies visuomene. Šiandien Valstybės kontrolėje surengtoje paskaitoje Klaipėdos verslo ir technologijų kolegijos buhalterinės apskaitos, finansų ir verslo vadybos studijų programų absolventams buvo pristatyta Valstybės kontrolės veikla, audito metodikos ir standartai, tarptautinio bendradarbiavimo patirtis, darbo valstybės tarnyboje privalumai.

Valstybės kontrolierė Rasa Budbergytė neabejoja tokių susitikimų abipuse nauda. „Rengdami paskaitas turime galimybę supažindinti netrukus į darbo rinką įsiliesiančius studentus su Valstybės kontrole, paskatinti juos rinktis valstybinio auditoriaus profesiją. Tuo tarpu akademinis jaunimas tokių paskaitų metu gali gauti žinių, kurios pravers planuojant savo tolimesnę karjerą, iš arčiau susipažinti su audito naujovėmis ir standartais“, - teigia valstybės kontrolierė.

Klaipėdos verslo ir technologijų kolegijos buhalterinės apskaitos, finansų ir verslo vadybos studijų programų absolventai Valstybės kontrolėje lankėsi jau antrąjį kartą. Tokias paskaitas Valstybės kontrolė ketina organizuoti ir kitų aukštųjų mokyklų, rengiančių audito, finansų, apskaitos ir ekonomikos specialistus, studentams.

Valstybės kontrolės Viešųjų ryšių tarnyba (8 5 266 67 92, 8 5 266 67 95, 8 611 52051; tkuciauskas@vkontrole.lt)

Už informaciją atsakingas Komunikacijos skyrius
Informacija atnaujinta 2008-10-22

Lietuvos Respublikos valstybės kontrolė

Biudžetinė įstaiga

Pamėnkalnio g. 27 (įeiti iš V. Kudirkos g. 15), 01113 Vilnius, mob. 8 608 92 636, el. paštas info@vkontrole.lt, kodas Juridinių asmenų registre 188659229.