Į pradžią
 
Naujiena
2009-06-29   Valstybės kontrolė pripažinta profesionaliausia valstybės institucija
Žurnalo „Veidas“ rengiamoje kasmetinėje aukščiausio rango valstybės tarnautojų apklausoje šiais metais Valstybės kontrolė pripažinta pažangiausia ir profesionaliausia valstybės institucija, o jos vadovė valstybės kontrolierė Rasa Budbergytė – antra geriausiai dirbančia valstybės tarnautoja šalyje.

Pasak R.Budbergytės, šis Valstybės kontrolės įvertinimas tik dar kartą įrodo, jog valstybės institucijos ima vis geriau suvokti valstybinių auditorių darbą ir jį vertina. „Mūsų nuolatinės pastangos tapti atvira, pažangia ekspertine institucija, padedančia valstybės institucijoms tobulinti savo veiklą, duoda lauktų rezultatų. Vis daugiau valstybės institucijų suvokia, kad siekiame to paties tikslo – kad valstybės lėšos ir kitas turtas duotų kuo daugiau naudos Lietuvos žmonėms, – teigia valstybės kontrolierė. – Šie pasiekimai nebūtų įmanomi be darnaus ir kompetentingo Valstybės kontrolės kolektyvo, kuriam esu labai dėkinga už atkaklų ir profesionalų darbą“.

Žurnalo "Veidas" rengiamose apklausose Valstybės kontrolė ir valstybės kontrolierė R.Budbergytė pirmaujančias pozicijas užėmė ir praėjusiais metais: 2008-aisiais R.Budbergytė išrinkta metų valstybės tarnautoja, o Valstybės kontrolė – antra profesionaliausia valstybės institucija. Į pažangiausių institucijų ir geriausių valstybės tarnautojų dešimtuką Valstybės kontrolė ir R. Budbergytė pateko ir 2005-2007 metais.


Valstybės kontrolės Komunikacijos departamento Ryšių su visuomene skyrius ((8 5) 266 6792, 8-611 52051, tkuciauskas@vkontrole.lt).

Už informaciją atsakingas Komunikacijos skyrius
Informacija atnaujinta 2009-06-29

Lietuvos Respublikos valstybės kontrolė

Biudžetinė įstaiga

Pamėnkalnio g. 27 (įeiti iš V. Kudirkos g. 15), 01113 Vilnius, tel. (8 5) 266 6752, el. paštas info@vkontrole.lt, kodas Juridinių asmenų registre 188659229.