Į pradžią
 
Naujiena
2009-11-13   Šiemet Valstybės kontrolės atstovai su institucijos veikla supažindino jau 700 studentų ir moksleivių
„Džiaugiamės, kad Valstybės kontrolės veikla domisi vis daugiau universitetų ir kolegijų studentų, netgi moksleivių, todėl ir toliau aktyviai bendrausime su jaunimu, supažindinsime su mūsų institucijos darbais, puoselėjamomis vertybėmis ir skatinsime juos savo profesinę ateitį sieti su valstybės tarnyba“, – teigia valstybės kontrolierė Rasa Budbergytė, apibendrindama per pastarąsias savaites vykusių keturių paskaitų studentams rezultatus.

Susitikimai surengti Vilniaus universiteto Teisės ir Ekonomikos fakultetų, Mykolo Romerio universiteto, Klaipėdos verslo ir technologijų kolegijos studentams. Su Valstybės kontrole, valstybiniu auditu ir auditoriaus profesija šiemet supažindinti ir Vilniaus Vytauto Didžiojo gimnazijos moksleiviai. Valstybės kontrolierė, jos pavaduotoja ir kiti Valstybės kontrolės specialistai šiais metais jau susitiko su daugiau nei 700 studentų ir moksleivių.

Pastebima, kad labiausiai jaunąją kartą domina bendrosios viešojo sektoriaus problemos, Valstybės kontrolės siūlomi jų sprendimo būdai, dažniausiai valstybės institucijose nustatomi pažeidimai, Valstybės kontrolės rekomendacijų įgyvendinimo mechanizmas.

Valstybės kontrolė ir toliau skatina universitetų, kolegijų, mokyklų atstovus domėtis jos ir visos valstybės tarnybos veikla. „Visi norintys apsilankyti Valstybės kontrolėje ar pakviesti mūsų specialistus į savo įstaigas yra labai laukiami. Jaunimas yra viena imliausių, iniciatyviausių ir aktyviausių visuomenės grupių. Tikime, kad skleisdami pažangios ir efektyvios valstybės, racionalaus jos resursų valdymo idėjas, skatindami jaunimo domėjimąsi valstybės tarnyba prisidedame prie viešojo sektoriaus pažangos“, – tvirtina R. Budbergytė.


Papildoma informacija: Orijana Jakimauskienė, Komunikacijos departamento direktorė (8 5) 266 6803, 8 614 81783


Valstybės kontrolės Komunikacijos departamento Ryšių su visuomene skyrius ((8 5) 266 6792, 8 611 52051, tkuciauskas@vkontrole.lt)

Už informaciją atsakingas Komunikacijos skyrius
Informacija atnaujinta 2009-11-13

Lietuvos Respublikos valstybės kontrolė

Biudžetinė įstaiga

Pamėnkalnio g. 27 (įeiti iš V. Kudirkos g. 15), 01113 Vilnius, tel. (8 5) 266 6752, el. paštas info@vkontrole.lt, kodas Juridinių asmenų registre 188659229.