Į pradžią
 
Naujiena
2010-04-16   Giedrė Švedienė: būsiu reikli Valstybės kontrolės rekomendacijų nevykdančioms valstybės institucijoms
Seimo Pirmininkė Irena Degutienė, šiandien Valstybės kontrolės darbuotojams pristačiusi naująją valstybės kontrolierę Giedrę Švedienę, linkėjo institucijai ir toliau atsakingai dirbti valstybei ir visuomenei, užtikrinant, kad valstybės ištekliais būtų naudojamasi skaidriai, o valstybės turtas tvarkomas sąžiningai.

„Visi mes labai vertiname Valstybės kontrolės pateikiamas pastabas. Tačiau kartais valstybės ir savivaldybių institucijos audito metu nustatytas problemas sprendžia pernelyg vangiai. Todėl linkiu bendromis pastangomis siekti, kad problemos būtų ne tik nustatomos, bet ir sprendžiamos. Dirbkite negailėdami savęs, negailėdami jėgų, negailėdami laiko“, – sakė I. Degutienė.

Naujoji valstybės kontrolierė G. Švedienė džiaugėsi tapusi vadove institucijos, kurioje dirba kompetentingi, principingi, darbštūs žmonės. „Dirbdama Valstybės kontrolėje pamačiau, kad jos darbuotojai – darni komanda, šilti, stiprias vertybes turintys žmonės. Tikiu, kad gilindami savo kompetenciją, tobulėdami profesinėje srityje ir toliau sėkmingai vykdysime Valstybės kontrolės misiją“, – sakė G. Švedienė.

Ji pažadėjo būti reikli tiek sau ir savo vadovaujamai institucijai, tiek audituojamiems subjektams, kurie neatsakingai žiūri į valstybės turto valdymą. „Efektyvus valstybinio audito rekomendacijų įgyvendinimas bus vienas iš mano veiklos prioritetų. Tačiau tik kompleksinis visų darbas gali duoti gerų rezultatų. Todėl Seimo, vykdančio parlamentinę kontrolę, Vyriausybės ir pačių audituojamų subjektų dėmesys rekomendacijų įgyvendinimui turi būti didesnis“, – teigė G. Švedienė.

Naująją valstybės kontrolierę pasveikinęs Respublikos Prezidentės Dalios Grybauskaitės vyriausiasis patarėjas Nerijus Udrėnas linkėjo ir toliau rūpintis pagrindiniu Valstybės kontrolės turtu – žmonėmis ir jų žiniomis, nes tik jų pagalba institucija ir toliau galės pateisinti visuomenės lūkesčius.


Papildoma informacija: Orijana Jakimauskienė, Komunikacijos departamento direktorė, (8 5) 266 6803

Komunikacijos departamento Ryšių su visuomene skyrius, (8 5) 266 6792, 8 611 52051, tkuciauskas@vkontrole.lt

Už informaciją atsakingas Komunikacijos skyrius
Informacija atnaujinta 2010-04-16

Lietuvos Respublikos valstybės kontrolė

Biudžetinė įstaiga

Pamėnkalnio g. 27 (įeiti iš V. Kudirkos g. 15), 01113 Vilnius, tel. (8 5) 266 6752, el. paštas info@vkontrole.lt, kodas Juridinių asmenų registre 188659229.