Į pradžią
 
Naujiena
2010-04-19   Valstybės kontrolės darbuotojai dalyvavo švaros akcijoje „Darom?
Šiemet pirmą kartą Valstybės kontrolės darbuotojai organizuotai dalyvavo balandžio 17 d. vykusioje akcijoje„Darom 2010?. Valstybiniai auditoriai ir administracinių padalinių specialistai kartu su šeimų nariais tvarkė teritoriją Vilniuje, A. Juozapavičiaus gatvėje. Kiti darbuotojai individualiai tvarkė šalia namų esančius parkus, miškus, upių pakrantes.

Pasak Audito plėtros departamento Audito metodikos ir mokymo skyriaus vedėjos Rasos Kudžmienės, smagu dirbti kolektyve, kuriam svarbios ekologinės problemos.„Dalyvaudami tokiose akcijose ne tik rūpinamės mus supančia aplinka, bet ir išbandome savo komandinius įgūdžius, rodome sektiną pavyzdį kitoms institucijoms. Džiaugiuosi savo kolegomis, kurie ne tik žodžiais, bet ir darbais siekia, kad Valstybės kontrolė būtų socialiai atsakinga institucija?, - sako R. Kudžmienė.

2010-ieji Valstybės kontrolėje paskelbti Socialinės atsakomybės metais. Pradedant nuo mažų darbų - dalyvavimo ekologinėse, kraujo donorystės, labdaros rinkimo ir kitose akcijose, taupant energetinius resursus ir popierių, skatinimo derinti darbą ir šeimą - pamažu bus siekiama platesnių socialinės atsakomybės tikslų.

Nuo 2008 m. organizuojamos akcijos„Darom“tikslas - ugdyti visuomenės sąmoningumą ir atkreipti dėmesį į kasdien vis aktualesnes ekologines problemas, skatinti žmones susimąstyti apie savo veiksmų pasekmes ir būti socialiai aktyviems. Šiemet akcijoje dalyvavo per 100 tūkstančių Lietuvos gyventojų, surinkta apie 15 tūkst. tonų įvairių atliekų.

Papildoma informacija: Komunikacijos departamento direktorė Orijana Jakimauskienė, tel. (8 5) 266 6803.


Valstybės kontrolės Komunikacijos departamento Ryšių su visuomene skyrius, tel. (8 5) 266 6795, inga.balzekaite@vkontrole.lt

Už informaciją atsakingas Komunikacijos skyrius
Informacija atnaujinta 2010-06-10

Lietuvos Respublikos valstybės kontrolė

Biudžetinė įstaiga

Pamėnkalnio g. 27 (įeiti iš V. Kudirkos g. 15), 01113 Vilnius, tel. (8 5) 266 6752, el. paštas info@vkontrole.lt, kodas Juridinių asmenų registre 188659229.