Į pradžią
 
Naujiena
2010-09-28   Valstybės kontrolei - padėka už pavyzdingai tvarkomą teritoriją
Valstybės kontrolė šiais metais pripažinta geriausiai tvarkančia savo teritoriją valstybės institucija Vilniuje. Rugsėjo 24 d. Vilniaus Rotušėje surengtoje Vilniaus miesto teritorijų tvarkymo apžiūros - konkurso„Žydintis Vilnius - 2010“nugalėtojų apdovanojimo ceremonijoje Valstybės kontrolei buvo įteiktas Vilniaus miesto savivaldybės padėkos raštas ir fotografijų albumas„Neregėta Lietuva?.

?Džiugu, kad mūsų institucijos darbuotojų rūpestis aplinka, gražinimas miesto, kuriame gyvename ir dirbame, buvo pastebėtas ir įvertintas. Simboliška, kad šiemet pradėjusi socialinės atsakomybės diegimo institucijoje projektą, Valstybės kontrolė sulaukė pirmojo apdovanojimo už puoselėjamą aplinką?, - sako valstybės kontrolierė Giedrė Švedienė. Anot jos, šis konkursas, kaip ir šalies mastu rengiama švaros akcija„Darom?, kurioje Valstybės kontrolės darbuotojai aktyviai dalyvauja, primena visiems, jog esame gamtos dalis ir privalome ja rūpintis.„Tokie konkursai skatina žmonių entuziazmą kurti grožį. Tvarkingoje, gražioje aplinkoje ir dirbti mieliau, ir žmonės tampa geresni?, - sako G. Švedienė.

Sostinės teritorijų tvarkymo konkursą„Žydintis Vilnius“Vilniaus miesto savivaldybė rengia jau 13 metus iš eilės. Konkurse gali dalyvauti visi miesto gyventojai ir organizacijos, įrengusios ir pavyzdingai tvarkančios bei apželdinančios savo balkonus, kiemus, teritorijas, gatves. Siekiama, kad Vilnius būtų patrauklus verslui, turizmui, kad sostinės gyventojai tvarkytų aplinką, skatintų puoselėti namų, sodybų gražinimo tradicijas.


Komunikacijos departamento Ryšių su visuomene skyrius, (8 5) 266 6794, 8 609 98143, ngaidyte@vkontrole.lt

Už informaciją atsakingas Komunikacijos skyrius
Informacija atnaujinta 2010-09-29

Lietuvos Respublikos valstybės kontrolė

Biudžetinė įstaiga

Pamėnkalnio g. 27 (įeiti iš V. Kudirkos g. 15), 01113 Vilnius, tel. (8 5) 266 6752, el. paštas info@vkontrole.lt, kodas Juridinių asmenų registre 188659229.