Į pradžią
 
Naujiena
2011-02-14   Valstybės kontrolė įgyvendina socialinės atsakomybės priemones
2010-ieji Valstybės kontrolei tapo pirmaisiais metais siekiant socialiai atsakingos viešojo sektoriaus institucijos vardo. Institucijos darbuotojai buvo skatinami taupyti energetinius išteklius ir popierių, rūšiuoti antrines žaliavas, dalyvavo įvairiose bendruomenės gyvenimą gerinančiose akcijose, į kurias įtraukė ir savo šeimos narius. Dalyvauta akcijoje„Darom 2010?, skatinančioje atkreipti Lietuvos gyventojų dėmesį į ekologijos problemas, institucijoje surengta jau tradicine tapusi neatlygintinos kraujo donorystės diena, taip pat buvo renkama labdara Lietuvos Raudonojo Kryžiaus draugijai, organizuojami renginiai studentams ir moksleiviams, supažindinant juos su Valstybės kontrolės ir viso viešojo sektoriaus veikla, skatinant pilietiškumą ir socialinę atsakomybę.

?Puoselėdami socialinės atsakomybės idėją siekiame tapti pavyzdžiu kitoms viešojo sektoriaus institucijoms, – sako valstybės kontrolierė Giedrė Švedienė. – Manome, kad reikia ne tik sąžiningai dirbti valstybės labui ir laikytis įstatymų, bet ir prisidėti prie socialiai atsakingos veiklos, kuri gerintų mūsų bendruomenės gyvenimą.“

Pasak 5-ojo audito departamento direktoriaus pavaduotojos Linos Balėnaitės, malonu dirbti drauge su socialiai atsakingais žmonėmis, neabejingais visuomeninėms problemoms.„Džiugu, kad kolegos patys inicijuoja ir aktyviai dalyvauja veikloje, padedančioje tausoti gamtą, aplinką, remia tuos, kam reikalinga parama. Vis daugiau kolegų įsitraukia į socialiai atsakingą veiklą. Svarbu, kad Valstybės kontrolėje palaikoma ir skatinama darbuotojų socialinė atsakomybė, iniciatyvos puoselėti ir gražinti aplinką, derinti darbą ir šeimos gyvenimą„, – sako L. Balėnaitė.

Simboliška, kad šiemet pradėjus socialinės atsakomybės diegimo institucijoje projektą buvo pastebėtas ir įvertintas darbuotojų rūpinimasis aplinka ir miesto gražinimas. Valstybės kontrolė buvo apdovanota už nepriekaištingai tvarkomą savo teritoriją – ji tapo Vilniaus miesto teritorijų tvarkymo konkurso„Žydintis Vilnius – 2010“nugalėtoja.

2011 metais socialinės atsakomybės veikla Valstybės kontrolėje bus tęsiama keliant vis didesnius socialinės atsakomybės tikslus. Institucijos iniciatyva bus nukreipta į tris sritis: aplinkosaugą, visuomenę ir darbo bei asmeninio gyvenimo derinimą.


Papildoma informacija: Komunikacijos departamento direktorė Orijana Jakimauskienė, tel. (8 5) 266 6803.

Valstybės kontrolės Komunikacijos departamento Ryšių su visuomene ir vidinės komunikacijos skyrius, tel. (8 5) 266 6795, inga.balzekaite@vkontrole.lt

Už informaciją atsakingas Komunikacijos skyrius
Informacija atnaujinta 2011-02-14

Lietuvos Respublikos valstybės kontrolė

Biudžetinė įstaiga

Pamėnkalnio g. 27 (įeiti iš V. Kudirkos g. 15), 01113 Vilnius, tel. (8 5) 266 6752, el. paštas info@vkontrole.lt, kodas Juridinių asmenų registre 188659229.