Į pradžią
 
Naujiena
2011-04-14   Su Indijos ambasadoriumi aptartos Valstybės kontrolės darbuotojų stažuočių Indijoje perspektyvos
Valstybės kontrolei minint dalyvavimo Indijos techninio ir ekonominio bendradarbiavimo (ITEC) mokymų programoje dešimtmetį, valstybės kontrolierė Giedrė Švedienė susitikime su Indijos Respublikos ambasadoriumi Lenkijai ir Lietuvai Depaku Vohra (Deepak Vohra) aptarė Valstybės kontrolės dalyvavimo šioje mokymų ir kvalifikacijos kėlimo programoje perspektyvas. Į šią Indijos Vyriausybės inicijuotą ir finansuojamą mokymų programą Valstybės kontrolė įsitraukė 2001 m., per tą laiką ITEC programos kursuose kvalifikaciją tobulino 35 institucijos darbuotojai.

Pasak valstybės kontrolierės G. Švedienės, ši mokymų programa padeda Valstybės kontrolės darbuotojams kelti savo profesinę kvalifikaciją audito, informacinių technologijų ir kitose srityse. Perimta kitų šalių geroji patirtis aukščiausio lygio Indijos mokymo institucijose ypač vertinga, todėl Valstybės kontrolė ir toliau bus suinteresuota aktyviai dalyvauti šioje programoje.„Esame labai dėkingi Indijos kontrolieriaus ir generalinio auditoriaus institucijai už suteiktą galimybę kelti mūsų darbuotojų profesinę kvalifikaciją. Be jau išbandytų audito ir informacinių technologijų mokymų programų, esame suinteresuoti dalyvauti ir finansų, vadybos, teisėkūros ir kitose mokymų programose?, – teigė valstybės kontrolierė.

ITEC (Indian Technical and Economic Cooperation) yra Indijos Vyriausybės visiškai finansuojama mokymų programa, įgyvendinama nuo 1964 m. Programa skirta viešojo sektoriaus institucijų, universitetų, Pramonės ir prekybos rūmų darbuotojams nuo 25 iki 45 metų amžiaus, turintiems ne mažesnę nei 5 metų darbo patirtį ir gerai mokantiems anglų kalbą.


Komunikacijos departamento Ryšių su visuomene skyrius, (8 5) 266 6792, 8 611 52051, tkuciauskas@vkontrole.lt

Už informaciją atsakingas Komunikacijos skyrius
Informacija atnaujinta 2011-04-14

Lietuvos Respublikos valstybės kontrolė

Biudžetinė įstaiga

Pamėnkalnio g. 27 (įeiti iš V. Kudirkos g. 15), 01113 Vilnius, tel. (8 5) 266 6752, el. paštas info@vkontrole.lt, kodas Juridinių asmenų registre 188659229.