Į pradžią
 
Naujiena
2011-04-18   Valstybės kontrolės darbuotojai dalyvavo švaros akcijoje „Darom“

Šiemet antrą kartą Valstybės kontrolės darbuotojai dalyvavo balandžio 16 d. vykusioje akcijoje „Darom“. Valstybiniai auditoriai ir administracinių padalinių specialistai kartu su šeimų nariais tvarkė Kalnų parko teritoriją Vilniuje. Kiti darbuotojai individualiai tvarkė prie savo namų esančius parkus, miškus, upių pakrantes.

Akcijos „Darom“ dalyvė Živilė Kindurytė, Informacinių sistemų ir infrastruktūros departamento Informacinių sistemų audito skyriaus vyriausioji valstybinė auditorė, kalbėdama apie švaros akcijos naudą, akcentavo ir kolektyvinio darbo privalumus. „Su kolegomis tvarkyti aplinką ne tik smagu, bet ir naudinga – atliekame gerą darbą visuomenei ir tobuliname savo komandinius įgūdžius. Džiugu, kad kolegos atsiveda ir savo vaikus, kurie nuo mažens mokomi mylėti ir saugoti gamtą. Gera dirbti kolektyve, kuriam svarbios ekologinės problemos“, – sako Ž. Kindurytė.

Nuo 2008 m. organizuojamos akcijos „Darom“ tikslas – ugdyti visuomenės sąmoningumą ir atkreipti dėmesį į kasdien vis aktualesnes ekologines problemas, skatinti žmones susimąstyti apie savo veiksmų pasekmes ir būti socialiai aktyviems. Akcija vyksta visoje Lietuvoje, šiemet buvo numatyta sutvarkyti daugiau kaip 3 tūkstančius 500 vietų.

Dalyvavimas akcijoje „Darom“ – viena iš Valstybės kontrolės vykdomų socialinės atsakomybės veiklų. Institucijos iniciatyva, skatinant socialinę atsakomybę, nukreipta į tris sritis: aplinkosaugą, visuomenės poreikių tenkinimą ir darbo bei asmeninio gyvenimo derinimą.

Papildoma informacija: Komunikacijos departamento Ryšių su visuomene ir vidinės komunikacijos skyriaus vedėja Neringa Gaidytė, tel. (8 5) 266 6794.


Valstybės kontrolės Komunikacijos departamento Ryšių su visuomene ir vidinės komunikacijos skyrius, tel. (8 5) 266 6795, inga.balzekaite@vkontrole.lt

Už informaciją atsakingas Komunikacijos skyrius
Informacija atnaujinta 2011-08-25

Lietuvos Respublikos valstybės kontrolė

Biudžetinė įstaiga

Pamėnkalnio g. 27 (įeiti iš V. Kudirkos g. 15), 01113 Vilnius, tel. (8 5) 266 6752, el. paštas info@vkontrole.lt, kodas Juridinių asmenų registre 188659229.