Į pradžią
 
Naujiena
2011-07-15   Valstybės kontrolė ir Mykolo Romerio universitetas bendradarbiaus rengiant specialistus

Valstybės kontrolės ir Mykolo Romerio universiteto pasirašytas bendradarbiavimo susitarimas leis stiprinti mokslo, studijų ir praktinės veiklos sąsajas bei geriau panaudoti intelektinį potencialą institucijų veikloje.

"Su universitetu vykdomi bendri projektai padės studentams skleisti valstybinio audito žinias ir kelti esamų valstybinių auditorių kvalifikaciją. Valstybiniam auditui keliami reikalavimai didėja. Naujiems iššūkiams įveikti reikalingi aukštos kvalifikacijos audito specialistai, turintys pakankamai akademinių žinių ir gebantys jas panaudoti praktikoje. Tikiu, kad šio bendro darbo naudą pajus ir visuomenė – tai bus mūsų indėlis kuriant išsimokslinusią ir kūrybišką bendruomenę", – sakė valstybės kontrolierė Giedrė Švedienė.

Susitarime numatytos ir būsimo bendradarbiavimo formos: universiteto studentams bus sudarytos sąlygos atlikti praktiką Valstybės kontrolės struktūriniuose padaliniuose, bus rengiamos ir tobulinamos studentų mokomosios praktikos programos ir metodikos, valstybiniai auditoriai bus kviečiami dalyvauti magistrinių darbų gynimo komisijose. Universiteto mokslininkai bus kviečiami dalyvauti darbo grupėse, analizuojančiose veiklos audito tobulinimo klausimus, ir organizuojant valstybinių auditorių kvalifikacijos tobulinimą. Žadama rengti bendrus karjeros dienų renginius, dalyvauti mokslinėse ir praktinėse konferencijose ir seminaruose.


Papildoma informacija: Inga Tarakavičiūtė, Audito plėtros departamento strateginio planavimo ir analizės skyriaus vedėja, (8 5) 266 6896

Komunikacijos skyriaus vedėja Neringa Gaidytė, (8 5) 266 6794, 8 609 98143, ngaidyte@vkontrole.lt

Už informaciją atsakingas Komunikacijos skyrius
Informacija atnaujinta 2011-10-14

Lietuvos Respublikos valstybės kontrolė

Biudžetinė įstaiga

Pamėnkalnio g. 27 (įeiti iš V. Kudirkos g. 15), 01113 Vilnius, tel. (8 5) 266 6752, el. paštas info@vkontrole.lt, kodas Juridinių asmenų registre 188659229.