Ši svetainė nebenaujinama.

Naujausios Valstybės kontrolės informacijos ieškokite www.valstybeskontrole.lt

Į pradžią
 
Naujiena
2011-11-14   Lietuvos patirtis perduodama Moldovai

Valstybės kontrolieriaus pavaduotoja Nijolė Mickuvienė su darbo vizitu lankosi Kišiniove (Moldovos Respublika), kur susitiks ir su Moldovos sąskaitų rūmų pirmininku Serafimu Urekianu aptarti aktualių valstybinio audito klausimų, tolesnio dvišalio bendradarbiavimo galimybių, taip pat dalyvaus seminare „Parlamento ir Sąskaitų rūmų bendradarbiavimas“, skirtame Moldovos Parlamento, Sąskaitų rūmų ir Finansų ministerijos atstovams.

Seminaro tikslas - supažindinti minėtų institucijų atstovus, kaip veikia valstybinio atskaitingumo sistema, koks yra parlamento, išorės auditoriaus ir finansų ministerijos vaidmuo šioje sistemoje bei šių institucijų tarpusavio bendradarbiavimo formos, kokia tokio bendradarbiavimo nauda jo partneriams ir visuomenei. Seminaras organizuojamas, įgyvendinant gebėjimų stiprinimo projektą Moldovos sąskaitų rūmuose.

Valstybės kontrolieriaus pavaduotoja Nijolė Mickuvienė pakviesta pasidalyti Lietuvos Respublikos valstybės kontrolės sukaupta patirtimi, kaip aukščiausioji audito institucija iš Europos Sąjungos šalies bendradarbiauja su Seimo Audito ir kitais komitetais, kokia šio bendradarbiavimo įtaka stiprinant audito poveikį.

Lietuvos Respublikos valstybės kontrolės ir Moldovos sąskaitų rūmų bendradarbiavimas dvišale sutartimi įteisintas 2006 metais. 


Komunikacijos skyrius, tel. (8 5) 266 6792, 8 611 52051, violeta.kiburyte@vkontrole.lt

Už informaciją atsakingas Komunikacijos skyrius
Informacija atnaujinta 2011-11-14

Lietuvos Respublikos valstybės kontrolė

Biudžetinė įstaiga

Pamėnkalnio g. 27 (įeiti iš V. Kudirkos g. 15), 01113 Vilnius, mob. 8 608 92 636, el. paštas info@vkontrole.lt, kodas Juridinių asmenų registre 188659229.