Ši svetainė nebenaujinama.

Naujausios Valstybės kontrolės informacijos ieškokite www.valstybeskontrole.lt

Į pradžią
 
Naujiena
2012-04-06   Paminėtos Valstybės kontrolės metinės

Balandžio 5 d. sukako 22 metai, kai buvo atkurta Valstybės kontrolė. Paminėti institucijos veiklos sukaktį kartu su šiandieniniais darbuotojais buvo pakviesti ir buvusieji valstybės kontrolieriai, Seimo Audito komiteto pirmininkė Loreta Graužinienė.

Valandą iki šventinio minėjimo buvusieji valstybės kontrolieriai Rasa Budbergytė, Jonas Liaučius, Vidas Kundrotas ir Seimo Audito komiteto pirmininkė individualiai susitiko su institucijos darbuotojais. Buvusieji Valstybės kontrolės vadovai, su iki šiol čia dirbančiais žmonėmis, prisiminė tą laikmetį, kai dirbo kartu, per laiko atstumą pažvelgė į tas problemas ir iššūkius, kuriuos sprendė anuomet. Darbuotojai, susitikę su Seimo Audito komiteto pirmininke L. Graužiniene, aptarė auditoriams rūpimas šios dienos aktualijas. 

Po pokalbių atskirose grupėse institucijos darbuotojai ir svečiai dalyvavo bendrame minėjime. Šventės metu kolektyvą sveikinusi valstybės kontrolierė Giedrė Švedienė apžvelgė ir savo pirmtakų darbus, kurie paliko ypač ryškius rezultatus institucijos veikloje ir istorijoje, įteikė padėkas už sąžiningai atliekamas pareigas ilgamečiams institucijos darbuotojams.

Seimo Audito komiteto pirmininkė L. Graužinienė padėkojo auditoriams už darbą ir gerai suprasdama jo specifiką linkėjo nekaupti negatyvių emocijų, kurių sunku išvengti dirbant auditoriaus darbą, stengtis kuo dažniau išsikalbėti, dalytis rūpesčiais ir darbo patirtimi su kolegomis.

Už profesionalumą ir išskirtinius veiklos rezultatus atliekant auditus L. Graužinienė įteikė darbuotojams Seimo Audito komiteto bei Seimo Pirmininkės Irenos Degutienės padėkas.

Šventės dalyviams buvo parodyta video apybraiža, kurioje seniausiai dirbantys žmonės dalijosi prisiminimais apie pirmuosius Valstybės kontrolės atkūrimo metus, kaip ir kokias užduotis teko vykdyti anuomet, buvusieji valstybės kontrolieriai pasakojo apie to laikotarpio, kai jie vadovavo institucijai, ypatumus ir veiklos tikslus.

Komunikacijos skyrius, Violeta Kiburytė (8 5) 266 6792, 8 611 52051 violeta.kiburyte@vkontrole.lt

 

 

Už informaciją atsakingas Komunikacijos skyrius
Informacija atnaujinta 2012-04-06

Lietuvos Respublikos valstybės kontrolė

Biudžetinė įstaiga

Pamėnkalnio g. 27 (įeiti iš V. Kudirkos g. 15), 01113 Vilnius, mob. 8 608 92 636, el. paštas info@vkontrole.lt, kodas Juridinių asmenų registre 188659229.