Ši svetainė nebenaujinama.

Naujausios Valstybės kontrolės informacijos ieškokite www.valstybeskontrole.lt

Į pradžią
 
Naujiena
2012-04-16   Valstybiniai auditoriai perduoda studentams žinias ir patirtį

Tęsiant bendradarbiavimą su akademiniu jaunimu, šiandien Valstybės kontrolės l. e. p. 3-iojo audito departamento Klaipėdos skyriaus vedėja Rasa Rakauskienė Klaipėdos universitete skaitė paskaitą apie Valstybės kontrolę ir valstybinį auditą.

Kitą savaitę baigiamas ir keturių paskaitų ciklas, surengtas Vilniaus Universiteto Ekonomikos fakulteto magistrantūros studentams. Apie vidaus kontrolės vertinimą ir Europos Sąjungos lėšų naudojimo auditą paskaitas skaitė 8-ojo audito departamento vyriausioji valstybinė auditorė Živilė Simonaitytė. Veiklos audito metodiką ir praktinius pavyzdžius – atliktus įdomesnius auditus – apžvelgė Audito plėtros departamento Audito metodikos skyriaus vyriausioji valstybinė auditorė Renata Vaitulionienė. Su finansinio audito ypatumais, metodika ir praktiniais pavyzdžiais studentus supažindino 5-ojo audito departamento direktoriaus pavaduotoja Rasa Kudžmienė.

„Smagu matyti tiek neabejingų jaunų žmonių, kuriems svarbu, kad valstybės lėšos ir turtas būtų naudojamas racionaliai, efektyviai, protingai. Paskaitų metu jie sužino, kokių žinių ir gebėjimų reikia auditoriui norint pateikti tinkamas rekomendacijas, padėsiančias šį turtą išmintingai naudoti. Šie studentai greitai patys taps auditoriais, finansų specialistais ir patys taps mokesčių mokėtojais,  kuriems rūpės, kaip panaudojamas kiekvienas mokesčių litas ir kokią naudą iš to gaus visuomenė“,  – sako R. Kudžmienė. 

Valstybės kontrolė, stiprindama akadminės bendruomenės ir praktine veikla užsiimančių specialistų dialogą, kviečia universitetų, kolegijų ir mokyklų atstovus domėtis viešojo sektoriaus veikla, valstybiniu auditu.

Komunikacijos skyriaus vedėja Neringa Gaidytė, tel. (8 5) 266 6794, 8 609 98143, ngaidyte@vkontrole.lt

Už informaciją atsakingas Komunikacijos skyrius
Informacija atnaujinta 2012-04-26

Lietuvos Respublikos valstybės kontrolė

Biudžetinė įstaiga

Pamėnkalnio g. 27 (įeiti iš V. Kudirkos g. 15), 01113 Vilnius, mob. 8 608 92 636, el. paštas info@vkontrole.lt, kodas Juridinių asmenų registre 188659229.