Į pradžią
 
Naujiena
2017-04-28   „Investors‘ Forum“ įvertino Valstybės kontrolės pastangas efektyvinti valstybės biudžeto valdyseną

Šeštą kartą vykusioje „Investors‘ Forum“ metinių apdovanojimų ceremonijoje Metų valstybės tarnautoju pripažintas valstybės kontrolierius Arūnas Dulkys – už kryptingą veiklą siekiant efektyvinti valstybės biudžeto valdyseną, aukščiausią audito instituciją padaryti atvira, atsakinga ir profesionalia partnere didinant viešojo sektoriaus efektyvumą.

„Ačiū visiems, kurie pastebėjo mūsų institucijos pastangas. Šiuo įvertinimu dalinuosi su visa mūsų Komanda. Anot patarlės, galvos daro patarimus, o pinigai - tik nutarimus. Investuokite į valstybės auditorių galvas ir sulauksite gausios grąžos gerų patarimų! – atsiimdamas apdovanojimą sakė valstybės kontrolierius Arūnas Dulkys.  – Ir nors sakoma, neduok patarimo, jei tavęs jo neprašo, Lietuvos Konstitucija mūsų institucijai pavedė labiausiai belstis būtent į tas viešojo sektoriaus duris, kur tų patarimų paprašyti kaip tik ir nenori. Buvęs JAV prezidentas R. Reiganas teigė, jog jam patys baisiausi žodžiai yra šie: „Sveiki, mes iš vyriausybės, ir atėjome jums padėti“. Valstybės kontrolė – aukščiausioji audito institucija – stengiasi pakeisti tokį požiūrį. Taigi, jeigu išgirsite beldimą į savo duris, atidarykite, nes mes iš Valstybės kontrolės ir ateiname Jums padėti. Jei neatidarysite, nesulauksite vertingo patarimo“.

Asociacija „Investors‘ Forum“ taip pat apdovanojo metų investuotoją, kuriuo tapo AB „Vilkyškių pieninė“, už geriausią sprendimą verslo aplinkai gerinti apdovanojimą gavo praėjusios kadencijos Vyriausybė, atsakinga įmone pripažinta bendrovė „Telia“, metų verslo žurnalistu tapo portalo „15min.lt” tyrimų redaktorius Šarūnas Černiauskas, o metų ekonomikos mokytoju – Daugų gimnazijos ekonomikos ir verslo mokytojas Modestas Raudonis.

Kartu su agentūra „Investuok Lietuvoje“, investuotojų forumas taip pat įvertino labiausiai verslo lūkesčius atitinkančias ir perspektyviausios šalies aukštųjų mokyklų studijų programas. Specialų kokybės ženklą „Investors‘ Spotlight“ gavo Kauno technologijos universiteto Ekonomikos bakalauro studijų programa, Vilniaus universiteto Informacinių technologijų bakalauro studijų, Vilniaus Gedimino technikos universiteto Inžinerinės informatikos bakalauro studijų ir to paties universiteto Mechanikos inžinerijos bakalauro studijų programa.

Už informaciją atsakingas Komunikacijos skyrius
Informacija atnaujinta 2017-09-13

Lietuvos Respublikos valstybės kontrolė

Biudžetinė įstaiga

Pamėnkalnio g. 27 (įeiti iš V. Kudirkos g. 15), 01113 Vilnius, tel. (8 5) 266 6752, el. paštas info@vkontrole.lt, kodas Juridinių asmenų registre 188659229.