Į pradžią
 
Naujiena
2018-03-15   A. Dulkys pristatė EUROSAI Savivaldybių audito darbo grupės veiklą

Valstybės kontrolierius Arūnas Dulkys, dalyvaujantis 49-ajame Europos aukščiausiųjų audito institucijų (EUROSAI) organizacijos Valdymo tarybos susitikime Gdanske, pristatė EUROSAI Savivaldybių audito darbo grupės veiklą, kuriai šiuo metu pirmininkauja Lietuvos AAI.

„Bendra Savivaldybių audito darbo grupės veikla yra dar vienas įrodymas, kad sistemingas viešojo sektoriaus vertinimas gali padėti nustatyti viešojo sektoriaus problemas, jų priežastis ir kartu ieškoti jų sprendimo būdų“, – sakė A. Dulkys. Savo pranešime valstybės kontrolierius taip pat pažymėjo, kad bendras ir aiškus tikslas padeda kurti tiltus tarp skirtingų kalbų, tautų ir aukščiausiųjų audito institucijų.

EUROSAI savivaldybių audito darbo grupė įkurta 2016 m. birželį, jai priklauso 27 šalys. Lietuvos AAI – šios grupės iniciatorė – yra prisiėmusi atsakomybę pirmininkauti grupei, koordinuoti jos veiklą ir komunikaciją. Darbo grupės veikla siekiama tobulinti savivaldos audito sistemą ir audito procesą taip, kad rezultatai atneštų teigiamų pokyčių savivaldos gyventojams.

 

Už informaciją atsakingas Komunikacijos skyrius
Informacija atnaujinta 2018-06-19

Lietuvos Respublikos valstybės kontrolė

Biudžetinė įstaiga

Pamėnkalnio g. 27 (įeiti iš V. Kudirkos g. 15), 01113 Vilnius, tel. (8 5) 266 6752, el. paštas info@vkontrole.lt, kodas Juridinių asmenų registre 188659229.