Į pradžią
 
Naujiena
2018-04-06   Valstybės kontrolėje vyko darbuotojų atradimo renginys

Siekdama pritraukti aukštos kompetencijos ir talentingų darbuotojų, aukščiausioji audito institucija penktadienį jau antrą kartą organizavo novatorišką darbuotojų atradimo renginį (DAR), į kurį sukvietė kandidatus, siuntusius savo gyvenimo aprašymus auditoriaus pareigybei užimti.
 
Renginio metu kandidatams dirbti aukščiausiojoje audito institucijoje buvo pristatyta institucijos veikla, jau dirbantys auditoriai pasakojo apie tipišką auditoriaus darbo dieną, audito procedūras, o kandidatai vykdė komandines užduotis ir neformaliai bendravo su institucijos ir departamentų vadovais. Pasak dalyvių, tai buvo puiki proga pasitikrinti savo motyvaciją, pasigilinti į darbo specifiką ir susipažinti su darbo aplinka.

DAR metu taip pat buvo vertintos pretendentų kompetencijos greitųjų interviu (angl. – speed interview) metodu.

Darbšti, kvalifikuota ir darni komanda yra kiekvienos organizacijos sėkmingos veiklos garantas. Tai suprasdama, Valstybės kontrolė nuolat ieško perspektyvių ir kvalifikuotų, talentingų ir motyvuotų darbuotojų eiti valstybinių auditorių pareigas. Net ir tada, kai konkursai į laisvas pareigybes nėra skelbiami, pretendentai yra laukiami. Daugiau informacijos apie karjeros galimybes aukščiausiojoje audito institucijoje – čia.

Už informaciją atsakingas Komunikacijos skyrius
Informacija atnaujinta 2018-07-04

Lietuvos Respublikos valstybės kontrolė

Biudžetinė įstaiga

Pamėnkalnio g. 27 (įeiti iš V. Kudirkos g. 15), 01113 Vilnius, tel. (8 5) 266 6752, el. paštas info@vkontrole.lt, kodas Juridinių asmenų registre 188659229.