Į pradžią
 
Naujiena
2018-05-16   Valstybės kontrolėje lankėsi TVF atstovai

Šiandien aukščiausiojoje audito institucijoje lankėsi Tarptautinio valiutos fondo (TVF) atstovai. TVF atstovai gegužės 9–21 d. kasmetinės konsultacinės misijos Lietuvoje metu vertina ekonominę padėtį ir vystymosi tendencijas, aptaria fiskalinės politikos, mokesčių, socialinės apsaugos, valstybės biudžeto planavimo ir įgyvendinimo klausimus.

Susitikime su aukščiausiosios audito institucijos atstovais buvo aptartas Fiskalinių taisyklių taikymas dabar ir ateityje. Susitikime diskutuota dėl šių taisyklių reformos ir netinkamo viešųjų lėšų panaudojimo: aptartos esamos problemos ir Europos Sąjungos lėšų vertinimas.

Tarptautinio valiutos fondo narė Lietuva yra nuo 1992 m. Kasmet šio fondo atstovai lankosi mūsų šalyje ir teikia rekomendacijas dėl finansinio ir ekonominio stabilumo, kaip jį pasiekti ir išlaikyti. Fondo atstovai susitiks su Lietuvos banko, Valstybinės mokesčių inspekcijos, ministerijų, kitų valstybės institucijų atstovais.

Už informaciją atsakingas Komunikacijos skyrius
Informacija atnaujinta 2018-10-05

Lietuvos Respublikos valstybės kontrolė

Biudžetinė įstaiga

Pamėnkalnio g. 27 (įeiti iš V. Kudirkos g. 15), 01113 Vilnius, tel. (8 5) 266 6752, el. paštas info@vkontrole.lt, kodas Juridinių asmenų registre 188659229.