Į pradžią
 
Naujiena
2019-06-13   Aukščiausiosios audito institucijos ir TVF atstovai aptarė šalies fiskalinę situaciją

Aukščiausiojoje audito institucijoje (AAI) lankėsi Tarptautinio valiutos fondo (TVF) atstovai. Šiame susitikime aptarti prognozių ir biudžeto rengimo vertinimas, paaiškinti ankstesnių ir dabartinių fiskalinių prognozių, pateiktų 2019 m. biudžete, skirtumai, diskutuota apie šiuo metu kylančias problemas ir reformų prioritetus. Viena iš susitikimo temų – ir ES investicijų vertinimas.

Kasmetinės konsultacinės misijos, vykstančios birželio 12–25 dienomis, TVF atstovai vertina mūsų šalies ekonominę padėtį ir vystymosi tendencijas pagal fondo steigimo sutartį, kuri įpareigoja nares siekti vykdyti ekonominę ir finansų politiką, kuri užtikrina finansinį ir ekonominį stabilumą.

Tarptautinio valiutos fondo narė Lietuva yra nuo 1992 m. Kasmet šio fondo atstovai lankosi mūsų šalyje ir teikia rekomendacijas dėl finansinio ir ekonominio stabilumo, kaip jį pasiekti ir išlaikyti. Fondo atstovai vizito Lietuvoje metu susitiks ir su kitų valstybės institucijų atstovais.

Už informaciją atsakingas Komunikacijos skyrius
Informacija atnaujinta 2019-10-11

Lietuvos Respublikos valstybės kontrolė

Biudžetinė įstaiga

Pamėnkalnio g. 27 (įeiti iš V. Kudirkos g. 15), 01113 Vilnius, tel. (8 5) 266 6752, el. paštas info@vkontrole.lt, kodas Juridinių asmenų registre 188659229.