Į pradžią
 
Naujiena
2020-08-19   Aptarti Valstybės kontrolės ir SKAT bendradarbiavimo planai

Šiandien aukščiausiojoje audito institucijoje (AAI) – Valstybės kontrolėje – vykusiame susitikime valstybės kontrolierius Mindaugas Macijauskas ir pavaduotoja Živilė Kindurytė susitiko su Savivaldybių kontrolierių asociacijos prezidentu Gintaru Radavičiumi aptarti bendradarbiavimo klausimų.

Susitikime diskutuota apie planuojamus kitų metų projektus, auditų kokybės užtikrinimo sistemą, informacinių technologijų naudojimą audite, skaitmeninimo procesus. Aptartas poreikis dalytis stebimomis rizikomis, darbo metodika, sutarta dėl bendrų nuotolinių mokymų galimybių.

Vienas iš Valstybės kontrolės ir savivaldybių kontrolės ir audito tarnybų (SKAT) bendrų projektų – savivaldybių nekilnojamojo turto (NT) auditas. Jo tikslas – įvertinti, ar NT Lietuvos savivaldybėse valdomas kryptingai ir kompleksiškai, ar jis naudojamas efektyviai ir siekiant didžiausios naudos visuomenei. Taip pat aukščiausioji audito institucija, įgyvendindama Valstybės kontrolės įstatymo nustatytą funkciją, kasmet atlieka savivaldybių kontrolės ir audito tarnybų atliktų auditų išorinę peržiūrą, kasmet peržiūrai atrenkant vis kitų SKAT ataskaitas.

 

Už informaciją atsakingas Komunikacijos skyrius
Informacija atnaujinta 2021-01-25

Lietuvos Respublikos valstybės kontrolė

Biudžetinė įstaiga

Pamėnkalnio g. 27 (įeiti iš V. Kudirkos g. 15), 01113 Vilnius, mob. 8 608 92 636, el. paštas info@vkontrole.lt, kodas Juridinių asmenų registre 188659229.