Valstybės kontrolės

Naujiena


2008-09-04

Baltijos, Šiaurės šalių ir Lenkijos aukščiausiųjų audito institucijų vadovai susitiks Lietuvoje

Valstybės kontrolierė Rasa Budbergytė rugsėjo 4-5 d. Druskininkuose dalyvaus kasmetiniame Baltijos, Šiaurės šalių ir Lenkijos aukščiausiųjų audito institucijų vadovų susitikime, kuriame bus pasidalinta patirtimi audito kokybės ir veiklos vertinimo, į rezultatus orientuoto biudžeto sudarymo klausimais. Auditoriai taip pat diskutuos apie aukščiausiųjų audito institucijų veiklos efektyvumo ir rezultatyvumo vertinimą, bus pristatyti reikšmingiausi praėjusių metų auditų rezultatai.

Valstybės kontrolierės Rasos Budbergytės teigimu, glaudūs ryšiai tarp regiono aukščiausiųjų audito institucijų suteikia galimybes ne tik mokytis iš kaimynų ir įgytą patirtį audito kokybės ir veiklos efektyvumo srityse pritaikyti mūsų šalyje, bet ir pasidalinti savo gerąja praktika. „Tarptautinės patirties perėmimas ir sklaida yra vienas esminių veiksnių, skatinančių valstybinio audito kokybės ir institucijos veiklos efektyvumo pažangą. Mūsų sukaupta patirtis leidžia tapti aktyviais tokių daugiašalių forumų dalyviais“, - teigia valstybės kontrolierė.

Susitikimas, kuriame dalyvauja Danijos, Estijos, Latvijos, Lenkijos, Lietuvos, Norvegijos, Suomijos ir Švedijos aukščiausiųjų audito institucijų atstovai, nuo 2000-ųjų kasmet rengiamas vienoje iš Baltijos šalių, o 2004 metais prisijungus Lenkijos aukščiausiesiems kontrolės rūmams - ir Lenkijoje.


Papildoma informacija: Tarptautinių ryšių departamento direktorės pavaduotoja Dainora Venckevičienė ( 266 67 58)

Valstybės kontrolės Viešųjų ryšių tarnyba (266 67 24, 266 67 92 8 686 25965; tkuciauskas@vkontrole.lt)

Lietuvos Respublikos valstybės kontrolė
Pamėnkalnio g. 27, LT-01113 Vilnius
www.vkontrole.lt