Valstybės kontrolės

Naujiena


2008-12-09

Valstybės kontrolėje vieši M.Romerio universiteto studentai

Tęsiant aktyvų bendradarbiavimą su akademiniu jaunimu, Valstybės kontrolėje surengta paskaita Mykolo Romerio universiteto studentams. Būsimieji veiklos audito ir finansų teisės magistrai bei finansų ekonomikos bakalaurai supažindinti su Valstybės kontrolės veikla, audito metodika ir standartais, valstybinio audito naujovėmis ir problemomis, darbo valstybės tarnyboje privalumais.

Valstybės kontrolieriaus pavaduotojo Viktoro Švedo teigimu, akademinė bendruomenė yra viena iniciatyviausių ir aktyviausių visuomenės grupių. „Skatindami aktyvų bendradarbiavimą su šia visuomenės grupe, siekiame juos pastūmėti rinktis valstybės tarnybą ir savo žinias bei turimas idėjas pritaikyti viešajame sektoriuje, prisidedant prie valstybinio audito ir viešojo valdymo pažangos“, - teigia V.Švedas.

Prieš mėnesį paskaita buvo surengta ir Klaipėdos verslo ir technologijų kolegijos buhalterinės apskaitos, finansų ir verslo vadybos studijų programų absolventams. Tokias paskaitas Valstybės kontrolė ketina organizuoti ir kitų aukštųjų mokyklų, rengiančių audito, finansų ir ekonomikos specialistus, studentams.

Valstybės kontrolės Komunikacijos departamento Ryšių su visuomene skyrius (8 5 266 67 92, 8 5 266 67 95, 8 611 52051; tkuciauskas@vkontrole.lt)

Lietuvos Respublikos valstybės kontrolė
Pamėnkalnio g. 27, LT-01113 Vilnius
www.vkontrole.lt