Valstybės kontrolės

Naujiena


2010-05-18

?Investuotojų forumas“ giria Valstybės kontrolę už socialinės atsakomybės skatinimą

Valstybės kontrolė, įgyvendindama socialinės atsakomybės idėją, surengė susitikimą su asociacijos„Investor's Forum“vykdančiąja direktore Rūta Skyriene ir Jungtinių Tautų vystymo programos Lietuvoje komunikacijos koordinatore Ieva Labanauskiene.

Po susitikimo išplatintame„Investuotojų forumo“pranešime R. Skyrienė teigia, kad Valstybės kontrolė yra pirmoji valstybės institucija, kuri pradėjo kalbėti apie socialinę atsakomybę su savo darbuotojais, nors tai su jų tiesioginiu darbu nėra taip glaudžiai susiję, kaip kitose valstybinėse institucijose.„Valstybės kontrolės darbuotojų asmeninės iniciatyvos skatinimas yra ateities stiprybė ir pranašumas viešajame sektoriuje. Pati inicijuodama ir įgyvendinusi atitinkamus socialinės atsakomybės procesus savo veikloje, ateityje Valstybės kontrolė galės tapti varomąja jėga, skatinanti socialinę atsakomybę valstybės įmonėse ir institucijose, savo praktika ji galės pasidalinti su kitomis institucijomis?, - sako R. Skyrienė.

Valstybės kontrolierė Giedrė Švedienė pabrėžia:„Puoselėdami socialinės atsakomybės idėją, siekiame tapti pavyzdžiu kitoms viešojo sektoriaus institucijoms. Manome, kad reikia ne tik sąžiningai dirbti valstybės labui ir laikytis įstatymų, bet ir savo iniciatyvomis prisidėti prie socialiai atsakingos veiklos, kurią kol kas Lietuvoje vykdo tik verslas.“

2010-ieji - pirmieji Valstybės kontrolės siekimo socialiai atsakingos viešojo sektoriaus institucijos vardo metai. Pradedant nuo mažų darbų - energetinių resursų ir popieriaus taupymo, dalyvavimo ekologinėse, kraujo donorystės, labdaros rinkimo ir kitose akcijose, skatinimo derinti darbą ir šeimą - pamažu bus siekiama platesnių socialinės atsakomybės tikslų.

Papildoma informacija: Komunikacijos departamento direktorė Orijana Jakimauskienė, tel. (8 5) 266 6803.


Valstybės kontrolės Komunikacijos departamento Ryšių su visuomene skyrius, tel. (8 5) 266 6795, inga.balzekaite@vkontrole.lt

Lietuvos Respublikos valstybės kontrolė
Pamėnkalnio g. 27, LT-01113 Vilnius
www.vkontrole.lt