Valstybės kontrolės

Naujiena


2011-11-28

Valstybės kontrolierė išvyko vizito į Gruziją

Valstybės kontrolierė Giedrė Švedienė išvyko vizito į Gruzijos kontrolės rūmus Tbilisyje (Gruzijos Respublika). Vizito metu institucijų vadovai aptars aukščiausiųjų audito institucijų parlamentui teikiamas ataskaitas, tarptautinio ir dvišalio bendradarbiavimo klausimus.

Vizito metu valstybės kontrolierė taip pat lankysis Gruzijos Parlamente, kur susitiks su Gruzijos Parlamento Pirmininku Davidu Bakradze, susipažins su Kontrolės rūmų bendradarbiavimo su Parlamentu ypatumais.

Šių metų rugsėjį, Valstybės kontrolėje lankantis Gruzijos kontrolės rūmų pirmininkui Levanui Bežašviliui, Lietuvos ir Gruzijos aukščiausiosios audito institucijos pasirašė Supratimo memorandumą, kuriame numatytas valstybinių auditorių bendradarbiavimas diegiant pažangias audito metodikas ir gerąją praktiką. Taip pat patvirtintas ir bendradarbiavimo planas 2011-2012 metams, kuriame numatyta, jog Valstybės kontrolė teiks konsultacijas, rekomendacijas ir kitą ekspertinę paramą rengiant išvadas dėl valstybės biudžeto projekto ir valstybės biudžeto vykdymo ataskaitas, įskaitant pajamų auditą, taip pat išvadą dėl valstybei priklausančio turto ataskaitos. Bus konsultuojama ir informacinių sistemų audito klausimais.


Komunikacijos skyrius, tel. (8 5) 266 6792, 8 611 52051 violeta.kiburyte@vkontrole.lt

Lietuvos Respublikos valstybės kontrolė
Pamėnkalnio g. 27, LT-01113 Vilnius
www.vkontrole.lt