Valstybės kontrolės

Naujiena


2018-06-01

Paskirti naujieji valstybės kontrolieriaus pavaduotojai

Šiandien Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė pasirašė dekretus, kuriais, atsižvelgus į valstybės kontrolieriaus Arūno Dulkio teikimą, naujais pavaduotojais paskirti Živilė Simonaitytė, Audrius Misevičius ir Mindaugas Macijauskas.

Valstybės kontrolės kolektyvas taip pat šiandien atsisveikina su kadencijas baigusiais ir iki šiol valstybės kontrolieriaus pavaduotojų pareigas ėjusiais Nijole Mickuviene, Arūnu Keraminu ir Daiva Bakutiene.

Valstybės kontrolieriaus pavaduotoja paskirta Živilė Simonaitytė yra socialinių mokslų daktarė, Valstybės kontrolėje dirba nuo 2008 metų. Šiuo metu yra Valdymo audito departamento direktorė.

Audrius Misevičius, paskirtas valstybės kontrolieriaus pavaduotoju, yra socialinių mokslų daktaras, nuo 2017 m. ėjo Valstybės kontrolės vyriausiojo konsultanto pareigas.

Valstybės kontrolieriaus pavaduotoju paskirtas Mindaugas Macijauskas yra viešojo valdymo magistras, Valstybės kontrolėje dirba nuo 2002 m., iki šiol ėjo Audito plėtros departamento direktoriaus pareigas.

Prezidentė prisiekusiems naujiesiems valstybės kontrolieriaus pavaduotojams palinkėjo stiprinti institucijos ekspertinius gebėjimus, jos nepriklausomumą ir objektyvumą.

Valstybės kontrolieriaus pavaduotojus į pareigas 5 metų kadencijai skiria Lietuvos Respublikos Prezidentas valstybės kontrolieriaus teikimu. Jie gali būti skiriami ne daugiau kaip du kartus iš eilės.

Roberto Dačkaus nuotrauka
 

Lietuvos Respublikos valstybės kontrolė
Pamėnkalnio g. 27, LT-01113 Vilnius
www.vkontrole.lt