Valstybės kontrolės

Naujiena


2018-10-18

Susitikime su EK atstovais aptarta Lietuvos ekonominė situacija

Šiandien aukščiausiojoje audito institucijoje (AAI) lankėsi Europos Komisijos (EK) Ekonomikos ir finansų reikalų bei Finansinio stabilumo, finansinių paslaugų ir kapitalo rinkų direktorato atstovai. Kasmetinio vizito Lietuvoje tikslas – įvertinti, kaip Lietuva įgyvendina Europos Sąjungos (ES) Tarybos rekomendacijas, ir pasirengti metinei Lietuvos ekonominės situacijos analizei, kurią planuojama paskelbti 2019 m. vasario arba kovo mėnesį.

Susitikime valstybės kontrolieriaus pavaduotojas Mindaugas Macijauskas, Valstybės kontrolės, kaip fiskalinės institucijos, ir kiti AAI atstovai diskutavo apie pagrindinius socialinius ir ekonominius iššūkius Lietuvoje. Vizito dalyviai aptarė šalies konkurencingumo, mažėjančios darbo rinkos, sąlyginai sulėtėjusio investicijų ir produktyvumo augimo klausimus bei aktualių sričių (švietimo, sveikatos ir kt.) auditų rezultatus.

Vizito Lietuvoje metu numatyti EK atstovų susitikimai su valstybės institucijų, socialinių partnerių, nevyriausybinių organizacijų (NVO) ir privataus sektoriaus atstovais.

 

 

Lietuvos Respublikos valstybės kontrolė
Pamėnkalnio g. 27, LT-01113 Vilnius
www.vkontrole.lt